Kus z mého deníku:

 

Tak jak začít? No začneme chromolidsky. 1.9.2001 Vše začalo daleko od rodné hroudy, s panem Hroudou xhoskem a Petrem yhoskem, na zpustlém ostrově Elba, jenž u poloostrova Itálie se nachází. V tomto kraji sucha, bodláků, pinii, a lidí kteří neumějí pořadně česki, jsem nachytal dostatek sexuálních vitamínů a obohatil svou krev endorfíny.

     A tak jako zrál řízek od maminky za ledničkou  v našem stanu zrál i čas a já ačkoli nechtíc jsem musel zabalit to, co jsem stačil vybalit, plus nějaké suvenýry jako ručník se jménem hotelu, stříbrné příbory nebo pár cihel ze stěny našeho stanu. V poslední řadě jsem předal klíče od zipu dalším dychtivým nocležníkům. 

     Cesta domů probíhala v námi prověřeném stylu, jak říká jeden náš kolega Á NATO SE NAPIJEM. Takže jsem obohatil  svou krev o blahozpěvný Ethanol%Vinium.

     Po příjezdu do rodné země, ano jeli jsme přes Rakousko, nás přivítala prudká změna počasí. Připadal jsem si jak na měsíci, všade byla štrašlivoučká zima. A já vyběhl z letadla, teda  z autobusu jen tak jak jsem vyběhl. Díky výše jmenovanému teplotnímu udržovači v krvi nebo krvi v teplotnímu udržovači. Jsem stačil cestou domů lehce nastydnout. Celý týden jsem se staral o svůj holubník a snažil se holuby vyhnat. Nakonec se mi to do pátku povedlo a já holubník mohl vyčistit a opět ho nazvat nosem. O Víkend bylo nádherně, a tak jsem raději ani nevylézal do slunečních paprsků a naplno se věnoval zásadám bezpečné plavby na malých plavidlech do 20m délky na říčních tocích a na moři. Večer jsem byl na oslavě hroudových 2X a Brabcovic 2X narozenin. Byla to dost dobrá “Zapářka” (Radku to chce repete). No a já dokázal pod vynylofonem přistydnou. Přes týden jsem si nahříval hlavu zářením z monitoru a musím jen doporučit, protože mě to pomohlo. Ti co se chtějí i vypotit tak doporučuji mainboard ASUS AV7-E s SCSI Wide from westerdigital s Barbecue diskem od Seagate 80GB a instalaci win2000 verze Tamagoči.  

    Ano, přichází pátek. Beru si svejch 80 švestek a jedu do ČR Ráje pod Kozákov na BeachVolejbal Adremalini Team. Teploměr se drží tak jako mlha pěkně dole. Až na osudnou středu kdy sluníčko zapnulo své UPS záložní energetické zdroje a já i ostatní vyrazili na 32 km procházku. Za chvíli jsme svlíkali co se dalo a holkám i to co nechtěli, vlahý vítr vanul okolo nás. No chozrasčotsky řečeno, v pondělí večer jsem měl rýmu jak prase. 

     S pozdravem   Toho času nemocen. 4.10.2001

                                                                                                                                                       KOLI