image8.gif (1212 bytes)Silvestr

Jan Husák a spol. jeho přátel aneb SANTA CLAUS a jeho DRUŽINA si vás dovoluje obtěžovat touto trapnou áž senilní pozvankou na letošní SILVESTR.
Který bude tou největší megaparty kterou jste kdy zažily ve svém krátkém životě. Kdo bude chtít určitě přijde, kdo ne - neubyde, hlavně si s sebou vezměte dobrou náladu, hodně peněz, vlástní cukroví na ochutnávku ( to abych měl co jíst víte děti ). Nezapomeňte si vzít : spacák, hrníček na čaj, karimatku, karifotra, projimadlo, antikoncepci ( to není pro vás kluci), teplé oblečení, teplou slečnu na zahřátí ( taky nějakou pro mě,nemusí být zrovna z nejteplejších, já si ji zahřeju), ohňostroj, kapesník a BAčKúRKY!!!!!.
Místo konáni : Dřevákova chalupa ( HÓLZL-BAŇDUR) cca. 55 Km od Velké Dobré , za Rakovníkem, nebojte se je dost veliká, nebo si postavíme stan. Odvoz zajištěn kladeoskou MHD, né ted' vážně - vážím 82Kg to je co. Na auta se domluvíme podle počtu osob a zvířátek , mimochodem Křižus jede vlastní motorkou, kterou nenápadňe schoval pod nějaký lechy a říká mu WARTBLURG.
Doba konání, asi na silvestra vy trombozy kdy jindy, doba zústání na chalupě závisí na počasí, množství jídla a pití, množství alkoholu v krvi a na náladě ( 3 dny žádný problém ). Mapu dodá Péťa. Bude od vás požadována záloha na chlast, papání, prezervativy a sprosté časáky 300 Kč od každého, holky a kamarády vemte s sebou čím víc tím líp. Každý si vemte s sebou ještě něco navrch jídla znáte se!!. Přesnější informace u SANTA KLAUSE ( Husí - ) nebo u jeho malého pindíka ( Baňdur - , nebo u jeho krásné sestry EVIČKY, hlavně se na nic neptejte Křížka, znáte ho). Přijďte všichni jste srdečné zváni, odejdete veselí a až v novém tisíciletí, nezklamte mne - Cekám na vás váš milovaný a milující


                  SANTA JAN HUSAK

 

Originály pozvánky  velikost 1.21MB :